O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Informacje o nowościach

« lista atykułów »

ArtykułAluminiowe kondensatory elektrolityczne firmy HITACHIHitachi AIC

Aluminiowe kondensatory elektrolityczne firmy HITACHIFirma Contrans TI wprowadziła do oferty produkty Hitachi AIC, światowej klasy producenta kondensatorów foliowych i elektrolitycznych o niemal 60-letnim doświadczeniu.


Hitachi AIC wykorzystuje do wytwarzania kondensatorów folie metalizowane i anodowane produkowane przez matczyny koncern Hitachi Chemical. Oferta kondensatorów foliowych obejmuje szereg typów z dielektrykiem poliestrowym, polipropylenowym i torelinowym, od małych powlekanych żywicą lub zalewanych kondensatorów z wyprowadzeniami drutowymi po duże kondensatory z wyprowadzeniami konektorowymi i polipropylenowe kondensatory MLC zamknięte w metalowych obudowanych z wyprowadzeniami śrubowymi, stosowane w inwerterach turbin wiatrowych. Poza typowymi aplikacjami, kondensatory znajdują zastosowanie w napędach elektrycznych i przemyśle samochodowym.


Oferta aluminiowych kondensatorów elektrolitycznych obejmuje wykonania z wyprowadzeniami drutowymi, snap-in oraz śrubowymi. Seria FXR3 to kondensatory do dużych prądów udarowych, z wyprowadzeniami śrubowymi. Zakres pojemności to 1500 do 12000 µF, zakres napięć znamionowych 350-500V DC, czasie życia to 12 tys. godzin w temperaturze 85°C. Seria HL2 to kondensatory typu snap-in, o zakresie pojemności 47-1500 µF przy napięciu znamionowym z zakresu 200 do 500 VDC i czasie życia 12 tys. godzin w temperaturze 105°C. Producent oferuje też szereg akcesoriów elektroizolacyjnych, termoprzewodzących i montażowych oraz rezystory balansujące. Obszar zastosowań, to oprócz typowych aplikacji, przede wszystkim inwertery mocy i napędy elektryczne. Producent gwarantuje wysoką jakość i powtarzalność parametrów, co ułatwia m.in. budowę zespołów kondensatorów o połączeniach szeregowo-równoległych i skutkuje długim okresem bezawaryjnej pracy.


Hitachi« lista atykułów »