O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Informacje o nowościach

« lista atykułów »

ArtykułSMDflat345 - niskoprofilowe złącze do listew LED

W ofercie firmy Adels Contact pojawiło się złącza do aplikacji oświetlenia w technice LED. Złącze SMDflat345 to typowy niskoprofilowy montowany powierzchniowo konektor do zastosowań w listwach LED.

Złącze występuje w wersji pojedynczej oraz 2-torowej. Wyposażone jest w sprężysty kontakt samozacinający. Nie zastosowano dźwigni zwalniającej, jednak konieczność użycia narzędzia do zwolnienia zacisku z nawiązką rekompensuje mniejsza wysokość złącza. Całkowita wysokość złącza wynosi 3,45mm i jest niemal 1 mm mniejsza, niż w przypadku konkurencyjnego produktu popularnego producenta. Wymiary poziome są podobne a pole montażowe SMD identyczne, jak w obecnie występujących na rynku złączach. Rozstaw kontaktów wynosi 4mm.

Wytrzymałość prądowa wynosi od 6 do 9A, w zależności od przekroju użytego przewodu. Stosować można przewodu o przekroju od 0,2 do 0,75 mm2. Wytrzymałość napięciowa złącza pojedynczego wynosi 600V. Złącze 2-torowe, z uwagi na bliskość kontaktów SMD, legitymuje się wytrzymałością napięciową 250V, normowaną wg EN 60598-1.

Więcej danych w serwisie producenta.

« lista atykułów »