O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Informacje o nowościach

« lista atykułów »

ArtykułMaszyny do nawijania uzwojeń firmy ELTECHEltech

Maszyny do nawijania i prasy ukraińskiej firmy EltechZapraszamy do zapoznania się z nowością w ofercie firmy CONTRANS TI, jaką są maszyny ukraińskiej firmy Eltech. Firma TzDV Eltech zajmuje się produkcją automatycznych maszyn do nawijania uzwojeń oraz pras elektrycznych.

Programowalna nawijarka liniowa SUN-1.8M służy do nawijania otwartych uzwojeń cewek i transformatorów. Wyposażona jest w hamulec elektromagnetyczny i niezależny napęd mechanizmu prowadnika. Może być sterowana ręcznie lub jednym z 999 zapisanych w pamięci programów. Maszyna posiada interfejs użytkownika z klawiaturą i wyświetlaczem oraz port RS-232 a dołączone oprogramowanie PC wspomaga projektowanie programów i diagnostykę urządzenia.

Prasa elektryczna PK-1.8M to kompaktowa stołowa prasa służąca do zaciskania konektorów, nitowania oraz gięcia i tłoczenia niewielkich detali z taśmy. Maszyna zasilana jest wyłącznie elektrycznie, prądem jednofazowym, i dysponuje naciskiem 15(30)kN. Skok roboczy wynosi 30mm, a wydajność do 12 tys. operacji na godzinę. Konstrukcja umożliwia szybką wymianę tłoczników.


Contrans TI zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska nr 80 w hali A na targach ENERGETAB 2015, gdzie będzie można zobaczyć nawijarkę firmy Eltech.Eltech


« lista atykułów »