O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Informacje o nowościach

« lista atykułów »

ArtykułNowe złącza ERNI - MicroSpeed TripleERNI Microspeed Triple

Nowe złącza ERNI - MicroSpeed TripleFirma ERNI rozszerzyła swoją ofertę popularnych złączy wysokiej szybkości MicroSpeed o wersję z trzema rzędami kontaktów. Odstęp między kontaktami wynosi 1 mm, a ekranowanie złącza pozwala na realizację transmisji z szybkością do 25 Gb/s.

Nowe złącza są dostosowane do wymagań nowych standardów, takich jak Ethernet 100 Gbps (IEEE 802.3ba), OIF (Optical Internetworking Forum), USB 3.1 i innych. Typowe zastosowania nowych złączy obejmują transmisję danych i telekomunikację, wydajne systemy obliczeniowe, technologie medyczne lub automatykę przemysłową, które wymagają wysokich szybkości transmisji i dużych objętości danych.

Nowe wersje złączy z terminalami SMT zapewniają wysoką liczbę 3 x 25 kontaktów i odległość między kontaktami 1,0 mm. Środkowy (trzeci) rząd kontaktów pozwala użytkownikom na większą swobodę w przypisaniu pinów oraz realizacji ekranowania. Jednokierunkowe pary różnicowe mogą być zorientowane poziomo lub pionowo w zależności od wymagań systemu i poziomu przesłuchów.

Dostępne wersje 180° złącza MicroSpeed Triple pozwalają na łącznie płytek lub umieszczenie złącza na powierzchni Flex PCB. Możliwe jest uzyskanie odległości między płytkami do 5 mm.

Kompatybilność elektromagnetyczna może być znacznie zwiększona dzięki optymalizacji ekranowania. Złącza emitują minimalne promieniowanie elektromagnetyczne i cechują się wysoką odpornością na interferencje.

Wytrzymały szkielet i symetryczna konstrukcja pozwalają na automatyczne łączenie styków, co jest istotne w zastosowaniach przemysłowych. Podwójny kontakt żeński zapewnia bezpieczne i niezawodne połączenie w trudnych warunkach środowiskowych i gwarantuje długość kontaktu 1,5 mm.

Złącza MicroSpeed są dostarczane w postaci taśmy typu pick-and-place i taśmy do montażu powierzchniowego, co pozwala na w pełni zautomatyzowaną produkcję.

Najważniejsze cechy:

  • Szybkość transferu do 2 Gb/s
  • Wersja 75-pinowa
  • Wysokość 1,0 mm
  • Odległość między płytkami do 5 mm,
  • Trwała budowa pozwala na automatyczne łączenie styków w zastosowaniach przemysłowych
  • Wzmocniona osłona zapewnia silną ochronę przed interferencją elektromagnetyczną
  • Impedancja dopasowana do 50/100 Ω
  • Terminale SMT

Pełna oferta produktów z serii MicroSpeed znajduje się tutaj .
« lista atykułów »