O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Informacje o nowościach

« lista atykułów »

ArtykułNowe zasilacze LED od Supertexa

Firma Supertex wprowadziła na rynek dwa nowe, impulsowe układy do zasilania diod LED. HV9973 to kontroler przetwornicy flyback do zasilania sieciowego. Dzięki opatentowanej metodzie pomiarowej, regulator wymaga niewielu elementów zewnętrznych. HV9803 to stabilizator prądu typu buck, przeznaczony do precyzyjnej regulacji w układach niskonapięciowych.

HV9973 stabilizuje prąd łańcucha diod LED z dokładnością +/- 3%. Do osiągnięcia takiej dokładności nie jest mu potrzebny transoptor łączący ze stroną wtórną - wszystkie pomiary wykonywane są po stronie pierwotnej. Oszczędza to sporo miejsca i kosztów aplikacji. Układ jest zabezpieczony przed zwarciem i rozwarciem wyjścia i posiada wejście kontrolne PWM. Może być stosowany w aplikacjach o mocach wyjsciowych z zakresu 6 do 50W.

Więcej informacji w serwisie producenta.

HV9803 to zasilacz o dużej precyzji, co predystynuje go do aplikacji podświetlenia ekranów. Wbudowany układ kompensacji pozwala na na uzyskanie dokładności +/- 2% bez stosowania pomiaru wartości prądu na wysokim potencjale. Relatywnie prosta konstrukcja wpływa przy tym korzystnie na cenę układu. Stabilizator wyposażony jest w liniowe wejście regulacyjne oraz wejście PWM. Zakres napięcia zasilania to 7-13.2V

Więcej informacji w serwisie producenta.

« lista atykułów »