O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Artykuły techniczne

« lista atykułów

ArtykułSEMINARIUM "Nowości i tendencje rozwojowe rdzenii ferrytowych.Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych".

Zapraszamy Państwa na seminarium na targach Automaticon(r) 2005, prowadzone przez inżynierów aplikacyjnych firmy FERROXCUBE Szczepana Frydrycha i Marka Kaczorowskiego.
Seminarium odbędzie się podczas targów Automaticon(r) w dniu 7 kwietnia 2005 o godz. 14:00 w sali A.

Pełny tytuł prelekcji: Nowości i tendencje rozwojowe rdzeni ferrytowych magnetycznych miękkich w ofercie firmy FERROXCUBE. Tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych.
Seminarium rozpocznie się od prezentacji oferty firmy FERROXCUBE w skład której wchodzi szeroki asortyment rdzeni ferrytowych wykonanych w wielu materiałach na zakres częstotliwości do 10 MHz. W ofercie są rdzenie o kształcie pierścienia, walca, kubka, szpulki oraz kształtkowe E, ETD, EQ, ER, RM, U i wiele innych. W programie firmy jest także szeroki wachlarz elementów do zastosowań w układach telekomunikacji, tłumienia zakłóceń, pracujących do 1GHz. Następnie zostaną omówione własności najnowszych materiałów ferrytowych przeznaczonych do przetwarzania mocy. Zaprezentowane zostaną najnowsze trendy optymalizacji kształtów rdzeni. Ostatnia część prezentacji zostanie poświęcona zagadnieniom ochrony przeciwzakłóceniowej. Każdy uczestnik seminarium otrzyma firmowy CD FERROXCUBE z katalogiem produktów oraz oprogramowaniem wspomagającym dobór elementów ferromagnetycznych.

« lista atykułów