O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸Złącza, kable, obudowy firmy ERNI▸Złącza ▸Maxi Bridge 2.54 mm

ERNI Maxi Bridge 2.54 mm

Nazwa kategorii:Maxi Bridge 2.54 mm
ProducentErni
Dokumentacja technicznadokumentacja
Dokumentacja technicznadokumentacja

System złącz MaxiBridge dla połączeń mocno obciążonych.

System złączy MaxiBridge to jedno- i dwurzędowe złącza kablowe o rastrze 2,54 milimetra. Charakteryzuje się wysokim prądem do 12 A na styk i jest idealny do połączeń oszczędzających miejsce i bardzo obciążonych.

ERNI oferuje złącza MaxiBridge z dwoma lub dwudziestoma stykami do wielu zastosowań.

Złącza MaxiBridge umożliwiają niezawodne połączenia między płytkami obwodów drukowanych i zdecentralizowanymi jednostkami funkcjonalnymi.

Opcje aplikacji dla złącz ERNI Maxi Bridge 2.54 mm.

Wszędzie tam, gdzie trzeba zastosować oszczędzające miejsce, mocno obciążone połączenia, złącza ERNI MaxiBridge oferują odpowiednie rozwiązania.

Jednym z najważniejszych obszarów zastosowań jest przemysł motoryzacyjny. Złącza MaxiBridge można znaleźć na przykład w systemach lamp przednich, w których wymagana jest odporność na wysoką temperaturę i obciążenie prądowe.

Praktyczny i wydajny system złącz MaxiBridge jest również wykorzystywany w systemach zarządzania akumulatorami i energoelektronice nowoczesnych pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Inne możliwe zastosowania obejmują układy klimatyzacji i wentylacji, układy kierownicze, regulatory siedzeń i napinacze pasów.

Oprócz przemysłu motoryzacyjnego, złącza znajdują szerokie zastosowanie w automatyce przemysłowej. Czujniki, siłowniki i elementy sterujące mogą być połączone w sieć za pośrednictwem tych złączy. Ponadto złącza MaxiBridge są wykorzystywane w urządzeniach analitycznych i diagnostycznych, robotyce i tablicach elektrycznych. Są również odpowiednie do sterowania napędami.

Podkategorie

Maxi Bridge 2.54 mm - Jednorzędowe prawo kątowe złącza PCB męskie (12)
Maxi Bridge 2.54 mm - Dwurzędowe prawo kątowe złącza PCB męskie (0)
Maxi Bridge 2.54 mm - Jednorzędowe pionowe złącza PCB męskie (11)
Maxi Bridge 2.54 mm - Dwurzędowe pionowe złącza PCB męskie (0)