O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸Złącza, kable, obudowy firmy ERNI▸Złącza ▸High current/coax contancts

ERNI High current/coax contancts

Nazwa kategorii:High current/coax contancts
ProducentErni
Dokumentacja technicznadokumentacja
Dokumentacja technicznadokumentacja
Dokumentacja technicznadokumentacja

Kontakty/piny na wysokie prądy, koncentryczne do wielu rodzajów złącz.

Kontakty/piny koncentryczne ERNI mogą być stosowane do wielu rodzajów złącz produkowanych przez firmę ERNI. Znajdują one zastosowanie jako kontakty niestandardowe w tak zwanych "mieszanych łącznikach" i umożliwiają połączenia wysoko prądowe do 40 amperów.

Montaż złączy odbywa się przy użyciu kontaktów/pinów niestandardowych oprócz normalnych styków sygnałowych. Dla rodzin złącz ERmet, DIN i D-sub można stosować złącza mieszane.

Możliwości zastosowania tych rodzin złączy są znacznie rozszerzone dzięki stykom wysokoprądowym/koncentrycznym.

Opcje aplikacji dla złącz ERNI High Current-/Coax-Contancts

Ze względu możliwość użycia pinów wysokoprądowych/koncentrycznych w rodzinie złącz ERmet 2.0, D-sub i DIN, mogą one być stosowane wszędzie tam, gdzie oprócz przesyłania sygnałów muszą być dostarczane wysokie prądy przez złącza.

Można je znaleźć w urządzeniach z dziedziny technologii medycznej, technologii pomiarowej i branży transportowej. Mieszane złącza DIN 41612 i ERMR 2.0 przesyłają sygnały o wysokiej częstotliwości stykami koncentrycznymi oprócz normalnych sygnałów.

Sprzęt napędowy i elementy sterujące napędem, takie jak przetwornice częstotliwości i serwonapędy, zyskują dzięki mieszanym złączom. Więcej opcji aplikacji można znaleźć w przemyśle lotniczym, telekomunikacji, komunikacji danych i automatyzacji przemysłowej. Na przykład kontakty wysokoprądowe/koncentryczne można znaleźć w programowalnych sterownikach logicznych (PLC).

Podkategorie

High Current Contancts (1)
Coax-Contacts (0)