O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸Złącza, kable, obudowy firmy ERNI▸Złącza ▸PowerElements

ERNI PowerElements

Nazwa kategorii:PowerElements
ProducentErni
Dokumentacja technicznadokumentacja
Dokumentacja technicznadokumentacja

ERNI-PowerElements do dostarczania dużych prądów do obwodów drukowanych.

RNI-PowerElements zapewniają niezawodne rozwiązania w zakresie dostarczania dużych mocy elektrycznych i prądów do obwodów drukowanych. Pozwalają one na dostarczanie dużych prądów między płytkami PCB.

Również elementy konstrukcyjne takie jak wkręcane bezpieczniki, przekaźniki lub szyny prądowe mogą być łączone i mocowane za pomocą PowerElements.

PowerElements są dostępne dla różnych aplikacji z solidnymi strefami wciskania lub dla technologii lutowania SMD.

Opcje aplikacji dla złącz ERNI Power Elements

Tam, gdzie na PCB muszą być dostarczane duże moce, ERNI-PowerElements oferuje odpowiednie rozwiązania. Zapewniają nie tylko wysoki prąd, ale są również dostosowane do wysokich naprężeń mechanicznych, na przykład przy podłączeniu płytki PCB w obudowie lub między płytkami drukowanymi.

Dwuczęściowe elementy PowerElements, które są dociskane z obu stron na płytce drukowanej, chronią ją przed naprężeniami mechanicznymi. PowerElements są dostępne dla różnych aplikacji w wielu odmianach.

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: PowerElements, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.