O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸Złącza, kable, obudowy firmy ERNI▸Złącza ▸PCI Express

ERNI PCI Express

Nazwa kategorii:PCI Express
ProducentErni
Dokumentacja technicznadokumentacja
Dokumentacja technicznadokumentacja

Złącza wtykowe PCI do szybkich połączeń I/O

Złącza PCI Express ERNI spełniają wymagania nowoczesnej architektury PCI Express i umożliwiają szybkie, pełnodupleksowe połączenia I/O.

W przeciwieństwie do wielu innych złącz krawędziowych, produkty ERNI mają ukośną konstrukcję. To sprawia, że idealnie nadają się do zastosowań, w których mała przestrzeń nad płytką uniemożliwia użycie prostych złączy.

Solidne złącza PCIe są dostępne dla różnych długości płyt.

Opcje aplikacji dla PCI Express.

Złącza krawędziowe ERNI PCI Express, nadają się do zastosowań, w których urządzenia peryferyjne o dużej przepustowości ,muszą być podłączone do płyty głównej.

Standard PCIe jest następcą PCI, AGP i PCI-X i zapewnia znacznie wyższe szybkości transmisji danych. W przeciwieństwie do magistrali PCI, PCI Express nie jest systemem z dzieloną magistralą, ale dedykowanymi połączeniami punkt-punkt w pełnym dupleksie.

Dzięki kątowej konstrukcji złączy PCI możliwe jest zajmowanie małych powierzchni na PCB. W szczególności zastosowania z kompaktowymi obudowami i niskim prześwitem nad płytą, które nie pozwalają na prostą konfigurację wtyczki i gniazda, korzystają z kątowych złączy PCI.

Dostępne odstępy między płytkami 5,84 mm, 11,18 mm i 16,69 mm również zapewniają elastyczne zastosowanie.

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: PCI Express, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.