O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸ FROLYT-kondensatory elektrolityczne▸Wersje standardowe radialnych kondensatorów elektrolitycznych▸EKM-NV, wersja standardowa radialnych kondensatorów elektrolitycznych

EKM-NV, wersja standardowa radialnych kondensatorów elektrolitycznych

Nazwa kategorii:EKM-NV, wersja standardowa radialnych kondensatorów elektrolitycznych
Dokumentacja technicznadokumentacja

EKM-NV - wersja ogólnego zastosowania,...100V, -40...105 °C

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: EKM-NV, wersja standardowa radialnych kondensatorów elektrolitycznych, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.