O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸ UCHIYA - wyłączniki termiczne▸ Wyłączniki do obwodów prądu przemiennego▸ Wyłączniki UB7 i UB8, do 13A, konstrukcja otwarta

UCHIYA Wyłączniki UB7 i UB8, do 13A, konstrukcja otwarta

Nazwa kategorii: Wyłączniki UB7 i UB8, do 13A, konstrukcja otwarta
ProducentUchiya
UB7 - 8A, 250VAC, ONdokumentacja
UB76 - 8A, 250VAC, ONdokumentacja
UB77 - 8A, 250VAC, ONdokumentacja

Wyłączniki termiczne o konstrukcji otwartej, przeznaczone głównie do sprzętu AGD i urządzeń o dużym przepływie powietrza, jak suszarki do włosów, suszarki do rąk i grzejniki wentylatorowe.

Podstawowa seria UB7 o otwartej konstrukcji, opartej na ramie z tworzywa sztucznego, zapewnia błyskawiczną reakcję na zmianę temperatury owiewającego wyłącznik powietrza. Producent oferuje wiele wykonań, wyposażonych w różne typy wyprowadzeń oraz wersję zamknięte podstawowego modelu.

Seria UB8P charakteryzuje się samo podtrzymaniem stanu wyłączenia, niezbędnym u rozwiązaniach technicznych, w których wymagane jest, by ponowne włączenie chronionego obwodu było możliwe dopiero po uprzednim całkowitym odcięciu zasilania.

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: Wyłączniki UB7 i UB8, do 13A, konstrukcja otwarta, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.