O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸ UCHIYA - wyłączniki termiczne▸ Wyłączniki do obwodów prądu stałego▸ Wyłączniki BPC, BPD i BPF - zabezpieczenia baterii

UCHIYA Wyłączniki BPC, BPD i BPF - zabezpieczenia baterii

Nazwa kategorii: Wyłączniki BPC, BPD i BPF - zabezpieczenia baterii
ProducentUchiya
BP C - 6A, 18VDC, ONdokumentacja
BP D - 10A, 18VDC, ONdokumentacja
BP F - 15A, 18VDC, ONdokumentacja

Wyłączniki termiczne do pracy z prądem stałym, do zastosowań w aplikacjach zabezpieczeń pakietów ogniw elektrochemicznych. Ich wspólną cechą jest pyłoszczelna konstrukcja, zamknięta w kompaktowej obudowie wykonanej z tworzywa poliestrowego (PBT - Politereftalan Butylenu). Obudowa ma dużą sztywność - w efekcie wyłączniki termiczne w takim wykonaniu można umieszczać w pakiecie baterii.

Wyłączniki serii BPC/BPD/BPF stosuje się w zabezpieczeniach zespołów ogniw NiMH, NiCd, LiIon, LiPo, LiFePo.

Stosowanie zabezpieczeń w postaci bimetalowych wyłączników termicznych zwiększa bezpieczeństwa użytkowania urządzeń, szczególnie zespołów ogniw elektrochemicznych bardzo wrażliwych na temperaturę pracy i niestabilnych w podwyższonej temperaturze

.
PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIESERIA WYŁĄCZNIKÓW
UPS EP2
Baterie, akumulatory BPB, BPC, BPD
Silniki prądu stałego BPF

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: Wyłączniki BPC, BPD i BPF - zabezpieczenia baterii, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.