O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸Karkasy, obudowy i akcesoria do transformatorów WEISSER▸Karkasy i obudowy typu EI wydłużone, w wykonaniach OD, OD-UL, MS-UL, LP, ST oraz LP/II▸Karkasy typu EI, wydłużone, w wykonaniu OD, w rozmiarach 66-112

WEISSER Karkasy typu EI, wydłużone, w wykonaniu OD, w rozmiarach 66-112

Nazwa kategorii:Karkasy typu EI, wydłużone, w wykonaniu OD, w rozmiarach 66-112
ProducentWeisser
Dokumentacja technicznadokumentacja

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: Karkasy typu EI, wydłużone, w wykonaniu OD, w rozmiarach 66-112, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.