O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸UCHIYA - wyłączniki termiczne▸ Wyłączniki do obwodów prądu stałego

UCHIYA Wyłączniki do obwodów prądu stałego

Nazwa kategorii: Wyłączniki do obwodów prądu stałego
ProducentUchiya
Dokumentacja technicznadokumentacja

Wyłączniki termiczne do pracy z prądem stałym, do zastosowań w aplikacjach przemysłowych i konsumenckich. Ich wspólną cechą jest pyłoszczelna konstrukcja, zamknięta w kompaktowej obudowie wykonanej z tworzywa poliestrowego (PBT - Politereftalan Butylenu). Obudowa ma dużą sztywność - w efekcie wyłączniki termiczne w takim wykonaniu można umieszczać np. wewnątrz uzwojenia silnika elektrycznego lub zespołu ogniw elektrochemicznych. Modele wyposażone w styki z podwójną sprężyną, zwiększającą stabilność kontaktu elektrycznego, dobrze radzą sobie w warunkach dużych wibracji.

Stosowanie zabezpieczeń w postaci bimetalowych wyłączników termicznych zwiększa bezpieczeństwa użytkowania urządzeń, szczególnie zespołów ogniw elektrochemicznych bardzo wrażliwych na temperaturę pracy i niestabilnych w podwyższonej temperaturze.

Wyłączniki serii BPC i BPD stosuje się w zabezpieczeniach zespołów ogniw elektrochemicznych NiMH, NiCd, LiIon, LiPo, LiFePo. Wyłączniki serii BPF, w których zastosowano podwójną sprężynę, można stosować w silnikach prądu stałego.

Silniki prądu stałęgo, pracujące często z ogromnym obciążeniem lub w ciężkich warunkach (np. w aplikacjach motoryzacyjnych),wymagają zabezpieczenia przed przegrzaniem.

Wyłączniki serii EP2 stosuje sie w zabezpieczeniach silników prądu stałego, obwodów prądu stałego i zespołach ogniw elektrochemicznych.

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIESERIA WYŁĄCZNIKÓW
UPS EP2
Baterie, akumulatory BPB, BPC, BPD
Silniki prądu stałego BPF

Podkategorie

Wyłączniki BPC, BPD i BPF - zabezpieczenia baterii (0)
Wyłączniki EP2, do 13A (26VDC) (0)