O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸EURO-CONN - złącza▸Złącza RJ

EURO-CONN Złącza RJ

Nazwa kategorii:Złącza RJ
ProducentEURO-conn
Dokumentacja technicznadokumentacja

Złącza do połączeń sygnałowych do telefonu i sieci Ethernet; zintegrowane systemy komunikacyjne RJ11-RJ12-RJ13-RJ14-RJ45.

Złącza modułowe do kabli (wtyczki) Cat.4, Cat.5, Cat.6 i złącza do PCB (Jack), standardowe wersje z tworzywa sztucznego i ekranowane.

Gniazdo na PCB proste i 90 °, do THT i SMT, pojedyncze, wieloportowe, z diodami LED iz transformatorem magnetycznym do 10BASE-T, 10 / 100BASE-TX i 10/100 / 1000BASE-T (Gigabit), 10GBase - T, plus aplikacje VoIP i PoE.

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: Złącza RJ, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.