O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸Złącza, kable, obudowy firmy ERNI▸Złącza ▸MiniBridge 1.27 mm

ERNI MiniBridge 1.27 mm

Nazwa kategorii:MiniBridge 1.27 mm
ProducentErni
Dokumentacja technicznadokumentacja
Dokumentacja technicznadokumentacja

Złącza ERNI typu MiniBridge mają zminiaturyzowany kształt w rastrze 1,27 mm i mogą być używane wszędzie tam, gdzie konieczne jest zastosowanie oszczędzających przestrzeń połączeń między PCB a zdecentralizowanymi jednostkami funkcjonalnymi.

Jednorzędowy system łączenia kabli jest dostępny z prostymi i kątowymi męskimi listwami zaciskowymi. Wszystkie warianty łączenia mogą być stosowane w połączeniu z żeńskimi listwami zaciskowymi z wyjściem kabla 90 ° i 180 °.

Wersje złącz Koshiri gwarantuje szczególnie wysoką niezawodność połączeń.

Złącza MiniBridge są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebne są małe, niezawodne i wysoko oceniane połączenia.

Opcje aplikacji dla złącz ERNI MiniBridge

Obszar samochodowy jest jednym z najważniejszych obszarów zastosowań złącz MiniBridge. Złącza zapewniają wysoką odpornośc na wibrację i uderzenia oraz spełniają odpowiednie specyfikacje LV 214 dla złącz samochodowych. Nawet wysokie temperatury w obszarze reflektorów nie mogą uszkodzić złączy.

Inne obszary zastosowań to systemy zarządzania baterią i energoelektronika. Dzięki kompaktowym kształtom, wzmocnionym i dopasowanym wariantom, złącza MiniBridge są również szeroko stosowane w środowisku przemysłowym.

W technice medycznej znajdują zastosowanie w urządzeniach ultradźwiękowych, urządzeniach MRT, narzędziach laboratoryjnych i różnorodnych urządzeniach diagnostycznych.

Podkategorie

MiniBridge 1.27 mm - jednorzędowe prawo kątowe złącza męskie (3)
MiniBridge 1.27 mm - jednorzędowe pionowe złącza męskie (1)
MiniBridge 1.27 mm - jednorzędowe prawo kątowe złącza żeńskie (0)
MiniBridge 1.27 mm Koshiri - wersja jednorzędowych złącz MiniBridge o podwyższonej niezawodności (0)