O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸Złącza, kable, obudowy firmy ERNI▸Złącza ▸MiniMez 1.27 mm

ERNI MiniMez 1.27 mm

Nazwa kategorii:MiniMez 1.27 mm
ProducentErni
Dokumentacja technicznadokumentacja
Dokumentacja technicznadokumentacja

MiniMez 1.27 mm - niezawodne połączenia pomiędzy płytkami PCB

Tam, gdzie wymagane są solidne i niezawodne połączenia między płytkami PCB, rodzina produktów MiniMez oferuje odpowiednie rozwiązania w rastrze co 1,27 mm. Różne wysokości wtyczek męskich i żeńskich łączników pozwalają na wiele różnych odległości między płytkami w dwu milimetrowych odstępach od 6,5 do 20 milimetrów. Solidne panele boczne i funkcja blindmate zapewniają bezpieczne połączenie bez pękania obudowy.

Opcje aplikacji dla złącz ERNI MiniMez 1.27 mm

Złącza MiniMez mogą być używane w wielu obszarach zastosowań dla połączeń między płytkami. Szczególnie wrażliwe systemy wymagające mocnych i bezpiecznych połączeń korzystają z pozytywnych cech systemu złączy MiniMez. Na przykład wiele systemów telekomunikacyjnych i transmisji danych ma praktyczne połączenia wtykowe. Dzięki obsłudze szerokiego zakresu temperatur od -55 do + 125 ° C złącza MiniMez działają niezawodnie nawet w niesprzyjających warunkach.

Konstruktorzy mogą wybierać między opcjami łączenia SMT dla minimalnych wymagań przestrzennych lub lutowaniem zanurzeniowym dla szczególnie silnego obciążenia mechanicznego. Jeśli złącza mają być przetwarzane w pełni automatycznie przez montaż SMT, dostępne jest opakowanie taśmowe. Sztyfty pozycjonują złącza dokładnie w zamierzonym położeniu płytki PCB. Jeśli do różnych zastosowań wymagane są różne wysokości wtyczek, MiniMez oferuje szeroki zakres wysokości od 6,5 do 20 milimetrów. Wymagające aplikacje korzystają z kontaktów całkowicie chronionych przez panele boczne.

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: MiniMez 1.27 mm, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.