O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸Złącza, kable, obudowy firmy ERNI▸Złącza ▸iBridge 2.0 mm

ERNI iBridge 2.0 mm

Nazwa kategorii:iBridge 2.0 mm
ProducentErni
Dokumentacja technicznadokumentacja
Dokumentacja technicznadokumentacja

Niezawodne połączenie pomiędzy płytką a kablem

Wszędzie tam, gdzie wymagane są niezawodne połączenia pomiędzy płytką a kablem, rodzina złącz iBridge oferuje odpowiednie rozwiązania.

Połączenia iBridge są stosowane na przykład w technologii oświetlenia LED, w aplikacjach do transmisji danych lub w sektorze motoryzacyjnym.

Złącza charakteryzują się wysoką wydajnością prądową do 5 A na kontakt i możliwością zastosowania w wysokich temperaturach oraz podłączniem kabli AWG 22 i AWG 24 .

Dzięki uchwytom mocującym zintegrowanych w złączach żeńskich możliwe jest bezpieczne ich podłączanie.

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: iBridge 2.0 mm, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.