O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸Złącza, kable, obudowy firmy ERNI▸Złącza ▸Terminale IDC

ERNI Terminale IDC

Nazwa kategorii:Terminale IDC
ProducentErni
Dokumentacja technicznadokumentacja
Dokumentacja technicznadokumentacja

Zminiaturyzowane terminale IDC

Ekstremalnie zminiaturyzowane aplikacje mogą być realizowane przy pomocą terminali IDC. Zapewniają niezawodne połączenia między przewodem a płytką PCB i są odpowiednie dla przewodów o różnych przekrojach.

Dzięki technologii IDC nie jest konieczne usuwanie izolacji z przewodu przed połączeniem oraz można uniknąć niepewnych metod ręcznego lutowania.przewodu do płytki.

Zasada działania technologii złącza IDC

Końcówki IDC, w porównaniu do złączy, nie tworzą wtykowego, lecz stałe połączenia przewodów. Zdejmowanie izolacji z przewodu nie jest konieczne dzięki podwójnym stykom przesuwu. Mocowanie przewodów i dociskanie zacisków jest możliwe bez specjalnego narzędzia.

Technologia terminala IDC zapewnia wysoką powtarzalność i precyzyjne połączenie przewodów.

Opcje aplikacji dla złącz ERNI IDC

Złącza IDC są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie wymagane są niezawodne i zminiaturyzowane połączenia między płytkami i kablami. Często te połączenia można znaleźć w technologii oświetleniowej. Terminale IDC są stosowane w zmodernizowanych lampach LED, wyświetlaczach reklamowych, kurtynach świetlnych lub modułach LED i OLED. W obszarze samochodowym połączenie IDC, na przykład w lusterku do makijażu osłony przeciwsłonecznej, zapewniają podłączenie oświetlenia.

Inne obszary zastosowań to technologia medyczna, laboratoryjne systemy analityczne w przemyśle farmaceutycznym, urządzenia mobilne i cyfrowe urządzenia pomiarowe. Terminale IDC znajdują zastosowanie w środowisku przemysłowym, w systemach czujników do określania obrotu i pozycji, w układach sterowania napędem i w systemach kontroli dostępu oraz w inteligentnych pomiarach.

Produkty w kategorii: Terminale IDC (1)
Filtr (symbol/opis): 
Lp.
Symbol/opis
Cena netto
Stan
mag.
Zakupy
1 dokumentacja NA ZAMÓWIENIEZłącze SMT/IDC (444347)
Przewód typu drut, AWG 24/1, kolor: biały
Producent: Erni
  • 1+ rol.
  •  
  •  
  •  
  • @
  •  
  •  
  •  
0 rol. zapytanie ofertowe