O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸Złącza, kable, obudowy firmy ERNI▸Złącza ▸M8 / M12 Circular Connectors

ERNI M8 / M12 Circular Connectors

Nazwa kategorii:M8 / M12 Circular Connectors
ProducentErni
Dokumentacja technicznadokumentacja
Dokumentacja technicznadokumentacja
Dokumentacja technicznadokumentacja

Modułowe złącza okrągłe M8 / M12.

ERNI oferuje szybkie i proste rozwiązania złączy z modułowym systemem okrągłych złączek zgodnie z IEC 61076-2.

Złącza M12 nadają się do prawie wszystkich specyfikacji magistrali i są dostępne w różnych wersjach kodowania.

Niezawodne złącza zapewniają ochronę przed penetracją wody i pyłu. Dostępna jest szeroka gama akcesoriów, takich jak nakładki ochronne lub uszczelki typu O-ring.

Opcje aplikacji dla złącz okrągłych M8 / M12

Złącza M8 / M12 okazały się bardzo niezawodne w zastosowaniach przemysłowych. Są dostosowane do podłączenia urządzeń obiektowych automatyki przemysłowej.

Zaokrąglone okrągłe złącza mogą być używane, na przykład, jako złącza czujników lub złącza urządzeń do cyfrowej i analogowej transmisji sygnału lub do zasilania.

Wersje z kodowaniem w kodzie B są przeznaczone do interfejsów fieldbus. Złącza oznaczone kodem D i X dla interfejsów Ethernet uzupełniają asortyment.

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: M8 / M12 Circular Connectors, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.