O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸ Kondensatory elektrolityczne firmy FROLYT▸Kondensatory THT przystosowane do montażu techniką "PIN-IN-PASTE"

Kondensatory THT przystosowane do montażu techniką "PIN-IN-PASTE"

Nazwa kategorii:Kondensatory THT przystosowane do montażu techniką "PIN-IN-PASTE"
Dokumentacja technicznadokumentacja

Firma FROLYT oferuje kondensatory elektrolityczne THT przystosowane do montażu techniką "PIN-IN-PASTE" z zastosowaniem lutowania metodą rozpływową.

Szczegóły w załączonej jako pdf ulotce

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: Kondensatory THT przystosowane do montażu techniką "PIN-IN-PASTE", nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.