O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸Złącza EURO-conn▸Listwy kołkowe PCB - kołki kwadratowe

EURO-CONN Listwy kołkowe PCB - kołki kwadratowe

Nazwa kategorii:Listwy kołkowe PCB - kołki kwadratowe
ProducentEURO-conn
Dokumentacja technicznadokumentacja

Seria listew kołkowych z kwadratowymi stykami składa się z męskich i żeńskich złączy do PCB. Asortyment składa się z różnych modeli w wersji jedno, dwu i trzyrzędowej, męskiej z izolacją pojedynczą i podwójną, żeńskiej z wkładem od góry do dołu.

Wszystkie modele mogą być proste lub wygięte pod kątem prostym oraz mogą być montowane THT lub SMT. Seria zawiera też zworkę dla zwarcia.

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: Listwy kołkowe PCB - kołki kwadratowe, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.