O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Informacje o nowościach

« lista atykułów »

ArtykułWAASNER – producent kształtek z blachy transformatorowejContrans TI wprowadził do swojej oferty produkty z linii firmy WAASNER.

Firma WAASNER zajmuje się wytwarzaniem kształtek i rdzeni transformatorowych od 1946 roku. Katalog produktów obejmuje kształtki EI, UI, 3UI, EE oraz kształtki do rdzeni spawanych. Oferta obejmuje również kształtki pakietowane, gotowe rdzenie zwijane oraz toroidalne. Producent szczyci się posiadaniem nowoczesnego parku maszynowego i oprzyrządowania pozwalającego na szybkie przygotowanie komponentu ściśle według specyfikacji klienta.


Blacha transformatorowa, wykonana ze stopu stali z dużą zawartością krzemu, to materiał tylko pozornie démodé. Nie znajdziemy jej w zasilaczu komputera czy ładowarce telefonu, za to w niemal każdym pojeździe elektrycznym, napędzie elektrycznym, w automatyce i przemyśle. Od zawsze budowane są z niej transformatory średniej i dużej mocy.


Kształtki produkowane są z blach wg norm EN10106 i EN10107.Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ENERGETAB 2019 gdzie zaprezentujemy produkty firmy WAASNER.


ENERGETAB_2019

WAASNER

« lista atykułów »