O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Informacje o nowościach

lista atykułów »

ArtykułEURO-CONN / EURO-BLOCK – Wszechstronne techniki połączeńContrans TI wprowadził do swojej oferty produkty z linii firm EURO-CONN i EURO-BLOCK.


EURO-CONN to włoska marka oferująca szeroki asortyment złącz do interfejsów komunikacyjnych (USB, ETH, D-SUB) a także wiele typów złącz rastrowych typu płytka-płytka lub przewód-płytka, złącza okrągłe z IP68, złącza hermetyczne, listwy kołkowe a także złącza i podstawki do baterii oraz złącza dla przemysłu motoryzacyjnego i złącza audio-video.

Firma oferuje możliwość dostarczenia standardowych i niestandardowych produktów zaprojektowanych zgodnie ze specyfikacjami klientów.


EURO-BLOCK to siostrzana marka oferująca szeroki asortyment listew połączeniowych (terminal-blocks), konkurujących jakością i ceną z produktami uznanych światowych producentów. Ścisła kontrola procesu produkcji gwarantuje, że komponenty z linii EURO-BLOCK nie odbiegają parametrami od, uznawanych nierzadko za standardy przemysłowe, wzorców.Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach ENERGETAB 2019 gdzie zaprezentujemy produkty firm EURO-CONN i EURO-BLOCK.


ENERGETAB_2019

EURO-CONN/EURO-BLOCK

lista atykułów »