O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Informacje o nowościach

Wyświetlono od 61 do 80 (z 83 rekordów).

« 1 2 3 4 5 »

Nowości wśród wyłączników termicznych

Uchiya Thermostat Ltd. wraz z nadejściem nowego roku wprowadziła do swojej oferty cztery nowe modele normalnie zamkniętych wyłączników termicznych. By zapoznać się nieco bliżej z nowościami, zachęcamy do dalszej lektury.

Nowe obudowy do transformatorów Weissera

W bogatej ofercie firmy Weisser, producenta wysokiej klasy karkasów i akcesorii, pojawił się nowy produkt - obudowy do transformatorów montowane na szynach DIN. Obudowy te przeznaczone są do transformatorów zbudowanych na karkasach EI.

Wodoszczelny ADELS

ADELS-CONTACT wzbogacił swoją ofertę o wodoszczelny system połączeń oprawy oświetleniowej typu LCS-45. Jest to kompaktowe rozwiązanie na podłączenie zasilania do opraw oświetleniowych, objęte standardem IP65. Zawiera on 3 zaciskowe pola kontaktowe 3 x 2,5mm kw.

Nowość ADELS'a - następca GSTF i GBUF

Firma ADELS-CONTACT wprowadziła na rynek złącze o oznaczeniu AC 166 GSTPF i GBUPF, które w swej kostrukcji oparte jest o już istniejące złącze GSTF oraz GBUF. Różnica polega jednak na tym, iż wyposażone zostało ono w sprężynowo zaciskane styki kotaktowe.

Kolejna nowość Supertexa

Na rynku dostępny jest nowy, niskoszumowy sterownik lamp elektroluminescencyjnych HV857L, będący modernizacją modelu HV857. Jest on wysokonapięciowym sterownikiem pojedynczej lampy EL, w którym zadbano o znaczne zmniejszenie poziomy szumu słyszalnego emitowanego przez lampę.

Nowe przetwornice w ofercie firmy MPS

W ofercie firmy MPS pojawiły się dwie nowe przetwornice typu step-down wykonane zgodnie z dyrektywą RoHS. Przetwornice stanowią silną konkurencję dla przetwornic istniejących na rynku od dłuższego czasu.

Szeroka gama elementów termicznych firmy Uchiya

W stałej ofercie Contrans TI znaleźć już można elementy zabezpieczeń termicznych produkowane przez japońską firmę Uchiya. Dostępne są różnego typu bezpieczniki termiczne, termostaty i wiele innych elementów o szerokim spektrum zastosowań.

Jeszcze mocniejszy step-up w ofercie MPS

Monolithic Power Systems zaanonsował wprowadzenie na rynek kolejnego stabilizatora step-up. MP3213 ma częstotliwość przetwarzania z zakresu 0,7-1,3MHz i klucz o rezystancji 180mOhm i wytrzymałości 3,5A.

Supertex Inc. też produkuje wzmacniacze operacyjne

Najnowszy produkt firmy trudno zakwalifikować inaczej niż wzmacniacz operacyjny, chociaż WO zdolny do pracy przy napięciu 450V nieco wymyka się wszelkim normom. HV7800 jest ścisle wzmacniaczem operacyjnym przeznaczonym do pracy w roli przetwornika prąd-napięcie i służy do pomiaru prądu na dodatnim potencjale zasilania ( high side current monitor).

Nowości w ofercie Supertex

Supertex Inc. rozszerza ofertę scalonych sterowników diod LED małej mocy zasilanych z sieci energetycznej. Rodzinę układów obejmującą HV9921 i HV9922 uzupełnił nowy kontroler HV9923.

Wyświetlono od 61 do 80 (z 83 rekordów).

« 1 2 3 4 5 »