O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Informacje o wydarzeniach

« lista atykułów »

ArtykułI NAGRODA targów ELEKTROTECHNIKA 2018

I NAGRODA

Contrans TI z dumą anonsuje, że oferowane przez firmę, a produkowane przez Adels Contact, złącza zostały nagrodzone podczas styczniowych targów Światło i targów Elektrotechnika.


I-szą nagrodę targów Elektrotechnika otrzymał system złącz AC164.AC164 – nowy system złącz do instalacji oświetleniowych


System AC164 to kompaktowy odpowiednik systemu AC166. Złącza mają podobną budowę i obszar zastosowań ale znacznie mniejsze wymiary. Doskonale nadają się do szybkiej budowy instalacji elektrycznych i aplikacji oświetleniowych w technice LED, gdzie zwarta budowa ma niebagatelne znaczenie. Złącza spełniają wymagania normy EN 61535.


ADELS AC 164

Budowanie instalacji szybkie i wygodneObecne na rynku złącza AC166 stosowane są do budowy stałych lub tymczasowych instalacji elektrycznych w biurowcach i wystawiennictwie. Duży wybór konektorów, trójników i gotowych przewodów umożliwia elastyczne projektowanie i szybki montaż instalacji. Złącza AC164 zachowują cechy systemu ale są dwukrotnie mniejsze.

Dzięki modułowej konstrukcji, gamie wtyczek i gniazd do montażu na kablu oraz gotowych, zakończonych wtyczkami lub gniazdami przewodów, czas potrzebny na wymierzanie, przygotowanie i obróbkę końcówek przewodów znacznie się zmniejsza. Spada znacząco ryzyko pomyłki, łatwiej jest zadbać o jakość montażu i ogranicza się czas potrzebny na testowanie i uruchomienie instalacji.

Złącza w wersji do montażu na panelu mają wymiary zbliżone do popularnych złączek skręcanych lub zaciskanych. Znajdują zastosowania w zasilaczach i źródłach światła o kompaktowych rozmiarach.

Złącza dostępne są w wersji od 2- do 5-polowej, w różnych wariantach kolorystycznych, w tym w wykonaniu do urządzeń sterowanych za pomocą magistrali DALI. Nominalny prąd pracy: do 16A, napięcie: do 250V.Rodzina złącz SMDflat


SMDflat 345 to najbardziej kompaktowe złącze do listew LED dostępne na rynku.

Całkowita wysokość złącza wynosi 3,45mm i jest niemal 1 mm mniejsza, niż w podobnych produktach. Sprężysty kontakt akceptuje przewód o przekroju 0,2 - 0,75 mm2 a wytrzymałość prądowa sięga 9 A. Złącze dostępne jest w wersji 1-torowej i 2-torowej. Standardowy rozstaw wyprowadzeń wynosi 4mm. Złącze 2-torowe legitymuje się wytrzymałością napięciową 250V, normowaną wg EN 60598-1. Wytrzymałość napięciowa złącza 1-torowego to 600V.


ADELS SMDflat

Ofertę uzupełnia łącznik SMDflat 345 KU. Oferowany jest w wersji 1-torowej oraz 2-torowej w rozstawie 4 mm.

Do rodziny należy również złącze SMDflat 545. To większy model, z rozstawem wyprowadzeń 6mm, zdolny do pracy z przewodem do 2,5 mm2 i prądem do 16A. Złącze występuje w wersji 1-, 2- i 3-torowej oraz jako 2-torowy łącznik, którego zaciski są połączone mostkiem.

Łącznik SMDflat 345 KU otrzymał wyróżnienie targów Światło i targów Elektrotechnika.Contrans TI zaprasza do odwiedzenia stoiska nr 23 w hali A podczas targów AUTOMATICON w dniach 20-23 marca br., gdzie zaprezentuje nagrodzone produkty.

---> informacja o targach


NAGRODY

« lista atykułów »