O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸Złącza, kable, obudowy firmy ERNI▸Złącza ▸Pre-Aligment Modules

ERNI Pre-Aligment Modules

Nazwa kategorii:Pre-Aligment Modules
ProducentErni
Dokumentacja technicznadokumentacja
Dokumentacja technicznadokumentacja

Moduły Pre-Aligmen wstępnego dopasowania/pozycjonowania są przeznaczone do bezpiecznego podłączenia płyt wtykowych ERMET 2,0 mm HM i ERmet ZD.

Umożliwiają one dokładne podłączenie wielu styków elektrycznych bez ich uszkodzenia. Jednocześnie spełniają one wymagania z możliwie największym prześwitem pomiędzy szynami prowadzącymi płyty bazowej i płytami wtykowymi. Pozwala to uniknąć naprężeń na PCB.

Dodatkowe zastosowanie pozłacanych kontaktów oraz opcje kodowania, zwiększają obszar ich zastosowania.

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: Pre-Aligment Modules, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.