O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸EURO-CONN - złącza▸Złącza D-SUB

EURO-CONN Złącza D-SUB

Nazwa kategorii:Złącza D-SUB
ProducentEURO-conn
Dokumentacja technicznadokumentacja

Euro-Conn oferuje pełną gamę subminiaturowych złączy D-SUB, modeli dla kabli i PCB oraz wersji IDC i SMT. Dostępne są wersje o dużej gęstości i skoku 1.27 mm.

Oferowana jest szeroka gama akcesoriów od pokryw do kołnierzy montażowych.

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: Złącza D-SUB, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.