O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸EURO-CONN - złącza▸Złącza koncentryczne RF

EURO-CONN Złącza koncentryczne RF

Nazwa kategorii:Złącza koncentryczne RF
ProducentEURO-conn
Dokumentacja technicznadokumentacja

Szeroka gama koncentrycznych wtyków RF do kabli od półsztywnych i elastycznych oraz typu falistej rury miedzianej - duże i średnie, głównie do łączenia urządzeń i linii zasilającej, z dobrymi parametrami elektrycznymi do 10 GHz .

W przypadku wszystkich wersji kabel wejściowy jest typu contact center, zagniatany lub lutowany, aby spełnić różne wymagania. Firma oferuje także anteny.

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: Złącza koncentryczne RF, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.