O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸EURO-CONN - złącza▸Złącza okrągłe

EURO-CONN Złącza okrągłe

Nazwa kategorii:Złącza okrągłe
ProducentEURO-conn
Dokumentacja technicznadokumentacja

Szeroka gama okrągłych złącz w wersji plastikowej. Wersje śrubowe i szybkozłącza, wodoodporne zabezpieczenie IP68 oraz różne konfiguracje dla wiszących złącz i wersji panelowych.

Występują modele z mieszanymi stykami dla sygnału i mocy. Złącza mogą być uformowane lub okablowane. Zakończenie lutowane lub śrubowe. Ta rodzina obejmuje również wszystkie modele M8, M12 i M23.

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: Złącza okrągłe, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.