O FIRMIE

SKLEP INTERNETOWY

KATEGORIE PRODUKTÓW

Sklep internetowy
Elementy elektroniczne wybranych producentów.

OFERTA▸VACUUMSCHMELZE - rdzenie nanokrystaliczne▸Anteny do bezprzewodowego, indukcyjnego przekazywania sygnału i energii

VACUUMSCHMELZE Anteny do bezprzewodowego, indukcyjnego przekazywania sygnału i energii

Nazwa kategorii:Anteny do bezprzewodowego, indukcyjnego przekazywania sygnału i energii
ProducentVacuumschmelze
Dokumentacja technicznadokumentacja
Dokumentacja technicznadokumentacja

Bezprzewodowe, bezstykowe systemy transmisji danych i transferu energii zyskują coraz większe znaczenie i mają zastosowanie do różnych aplikacji prywatnych i przemysłowych.

Dzięki zastosowaniu taśm amorficznych VITROVAC® o cienkich magnesach można zrealizować systemy w zakresie częstotliwości 15 - 150 kHz.

Zalety tych anten można opisać w następujący sposób:

- najniższe straty, niskie nagrzewanie,

- bardzo niski profil,

- bardzo kompaktowe wymiary i niska waga,

- trwałość przy naprężeniach mechanicznych, elastyczne w kształtowaniu,

- mały dryft temperatury,

- innowacyjne rozwiązania, redukcja kosztów systemu.

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE

Informacja

Aktualnie w grupie produktów: Anteny do bezprzewodowego, indukcyjnego przekazywania sygnału i energii, nie posiadamy na magazynie produktów. W przypadku zainteresowania produktem z tej grupy prosimy o przesłanie do nas informacji o poszukiwanym produkcie wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Za pomocą poniższego formularza można zadać nam pytanie, przesłać komentarz lub zgłosić problem dotyczący naszego sklepu internetowego.

  • *
  • *
  • *
  • *
  • * Pola wymagane.

Administratorem danych osobowych jest CONTRANS TI Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 51-180 Wrocław, przy ulicy Polanowickiej 66. Dane osobowe zbierane są w celu ich przetwarzania dla realizacji odpowiedzi na pytania zawarte w treści wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia wymaganej odpowiedzi. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Szczegółowe zasady ochrony danych osobowych określa dokument: Polityka prywatności.