Złącza służą do połączeń przewód – płytka. Zaprojektowano je zgodnie z wymaganiami testów LV214 oraz USCAR. Złącza z serii MicroBridge spełniają wysokie wymagania branży motoryzacyjnej, szczególnie pod względem niezawodności połączenia. Zabezpieczenie typu Koshiri oraz opcjonalny elektryczny kontakt przeznaczony do kontroli poprawności łączenia (CPA – Connector Position Assurance) zwiększają pewność powstania niezawodnego i trwałego połączenia. Mimo niewielkiego rastra (1,27 mm), złącza MicroBridge są bardzo trwałe i, dzięki dwustronnym zatrzaskom, znoszą występujące w pojazdach wibracje. Kompaktowe wymiary złącz sprawdzają się w aplikacjach o niewielkiej dostępnej przestrzeni.
Złącza żeńskie MicroBridge będą dostępne w wersji IDC lub z zaciskanym mocowaniem przewodu. Rodzina złącz o modułowej konstrukcji obejmuje modele jedno- lub dwurzędowe zawierające od 2 do 40 kontaktów. Jednorzędowe złącza żeńskie typu IDC dostępne są z prostym i kątowym wyprowadzeniem przewodu, a dwurzędowe wyłącznie z wyprowadzeniem prostym. Złącze męskie do montażu powierzchniowego jest dostępne zarówno w wersji prostej, jak i kątowej, także w wariantach jedno- i dwurzędowych. Dzięki modułowej konstrukcji, złącza żeńskie mogą być łączone ze złączami męskimi o tej samej liczbie wyprowadzeń, niezależnie od użytej techniki wykonania połączenia (zaciskane lub IDC). Kontakty żeńskie przeznaczone do zaciskania mocowane są w obudowach za pomocą podwójnego zatrzasku. Złącza w wersji IDC mają kontakty umieszczone na stałe w obudowie. Nowy, przeznaczony do zaciskania kontakt o zamkniętej konstrukcji, zapewnia zwiększoną niezawodność wykonywania połączenia. Wybór dwóch dostępnych form złącza IDC oraz obecność dodatkowego zacisku kabla czynią złącza MicroBridge idealnym rozwiązaniem, spełniającym wyjątkowe wymagania wynikające z trudnych warunków panujących w aplikacjach na rynku motoryzacyjnym. Kodowanie mechaniczne i kodowanie kolorem to kolejne cechy rodziny, ułatwiające montaż i chroniące przed niepoprawnym połączeniem.
Wysoka wytrzymałość na temperaturę, dochodzącą do 150ºC, pozwala wykorzystać złącza w miejscach narażonych na silne nagrzewanie, na przykład w bezpośrednim sąsiedztwie diod LED w reflektorze samochodowym. Prąd znamionowy pojedynczego kontaktu sięga 8,5A, w zależności od liczby kontaktów i przekroju przewodu. Napięcie znamionowe to 70 V (dla prądu stałego i przemiennego). Złącza można montować zarówno ręcznie, jak i maszynowo.
Najważniejsze cechy złączy MicroBridge:
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas 30 Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO.
Targi odbędą się w dniach 15 - 17 marca 2023 roku, w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.
Nasze stoisko nr D1 znajdziecie Państwo w hali 1.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas:
Targi odbędą się w dniach 26 - 28 stycznia 2022 roku, w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14.
Nasze stoisko nr A1 znajdziecie Państwo w hali 1.Firma ACP rozszerzyła gamę potencjometrycznych czujników położenia, wprowadziwszy do oferty nowy typoszereg RS9. RS9 to czujnik położenia kątowego o roboczym zakresie kąta obrotu 240º ± 10º i zakresie temperatury pracy od -25ºC do + 85ºC.
Firma Contrans TI wprowadziła do oferty produkty Hitachi AIC, światowej klasy producenta kondensatorów foliowych i elektrolitycznych o niemal 60-letnim doświadczeniu.
Czujniki prądowe z zamkniętą pętlą sprzężenia zwrotnego różnią się znacznie budową od całej gamy pomiarowych elementów magnetycznych, z jakimi mamy do czynienia w praktyce. Zajrzyjmy do wnętrza czujnika prądowego Vacuumschmelze (VAC).
ILME SpA, produkuje złącza przemysłowe o jakości równej produktom największych europejskich producentów, zachowując przy tym umiarkowaną cenę. ILME oferuje złącza do zastosowań w najbardziej wymagających warunkach środowiskowych, do zastosowania w automatyce i przemyśle transportowym, w tym w kolejnictwie.